Mazak > Vairak

Haoss galvā ir haoss darbā

Tu esi sava uzņēmuma lielākā bremze

 

Kontrole!

Ir tikai 2 veidi kā to iegūt:

Lai izbalansētu savu haosu, apjukumu, nekārtības savā darba vidē ir 2 galvenie soļi: 

1. Būvēt sistēmas, kuras ir Tavs atbalsts.

2. Būvēt komandu, kurai Tu uzticies.

Apvienot Sistēmas un Komandas vienam cilvēkam un to ieviest ikdienā ir Tavs uzdevums un tas ir sasodīti grūti. Bet labās ziņas, ka Tu neesi vienīgais ar šo nastu. Visi pārējie ambīciozie šo ir spējuši paveikt un arī Tev izdosies.

 
11_edited.jpg

Nekad nav laika

Darīt vairāk un paspēt vairāk ir labi, BET ko tad, ja Tu jau darbojies uz maksimālo kapacitāti neatceroties pēdējo atvaļinājumu? Nākošais līmenis ir izdegšana!

 

Ko darīt?

Saņemies vēl 1x

Lai atrastu Tev piemērotākos risinājumus, sākumā ir nepieciešams pašam ieskatīties sev acīs. Tad piesakies uz zvanu!

Investē 30 min

Pēc reģistrācijas mēs Tev uzzvanīsim un ķersimies vērsim pie ragiem. 9 no 10 klientiem ir apstiprinājuši, ka 30min zvana laikā uzrodas jaunas idejas, skatījums un motivācija rīkoties saprātīgāk.

Sakārto sevi

Tālāk Tev ir 2 iespējas: Tu vari turpināt cīnīties viens kā līdz šim un nekas nemainīsies, vai Tu vari būt apzinīgāks un uzsākt konsultējošu sadarbību.

 

Ko nozīmē Konsultēties?

Personīgā izaugsme tāpāt kā Bizness prasa stratēģiski ieguldīt laiku un enerģiju.

Esi gatavs pārmaiņām

Konsultāciju primārais uzdevums ir turēt Tevi fokusā uz to, ko Tu gribi. Un palīdzēt izprast visu lieko, kas neļauj to iegūt.

Regularitāte

Tiekamies Kr.Valdemāra ielā 17a, vai caur Zoom, jo individuālās tikšanās sniedz nepieciešamo fokusu, lai risinātu avus aktuālos izaicinājumus.

Atskaites & anketas

Visas konsultācijas sākas ar plašu anketu, citādāk darbu nesākam. Mūsu sadarbības laikā tiek aizpildītas vairākas Psiholoģiskās anketas, lai paātrinātu Tavu progresu.

Prioritātes

No pirmās dienas mēs nospraužam Tavus mērķus, pie kuriem arī pieturamies. Periodiski mēs pārskatam progresu, lai redzētu kas Tev strādā un kas vēl jāmaina.

Uzņēmējdarbības Psiholoģija

Konsultācijās strādāsim ar Psiholoģijas zinātnes paņēmieniem ar mērķi, lai Tu pēc iespējas ātrāk iegūsti kontroli virzībā uz saviem mērķiem.

Saruna kā terapija

Tu neesi viens, jo arī citiem klientiem ir līdzīgi izaicinājumi. Citreiz vienīgais, kas mums nepieciešams ir izrunāties un domas pašas sakārtojas.

 

Mentālās robežas

Psiholoģijā un Uzņēmēju pieredzē balstīts atbalsts vadītājiem.

Vadītāji ir vieni no neaizsārgātākajiem cilvēkiem un tai pašā laikā ar visliekāko atbildības sajūtu. No viņiem pieprasa pareizo attieksmi, prasmes, rezultātus, motivāciju, mentālu un fizisku noturību ilgtermiņā. Bet, kurš parūpējas par šiem cilvēkiem, lai tie neizdegtu, izmantotu labākās pieejamās stratēģijas, saņemtu aktuālākās zināšanas un domubiedru atbalstu? 

Tieši tāpēc 2016.gadā radītu vidi SPIIKIIZI, kurā ikviens spēj regulāri pārrunāt aktuālākos izaicinājumus un realizēt Personīgo un Biznesa Potenciālu.

 
 
IMG_0116_edited.png

Ko no manis sagaidīt?

Psihologs, uzņēmējs, autors.

Āris Birze ir psihologs, uzņēmējs, trīs grāmatu autors un SPIIKIIZI Studio mediju uzņēmuma radītājs, kas nodrošina visa izmēra tiešraides ar klātienes sajūtu.

Pašreiz fokusējas uz media uzņēmuma būvēšanu un sniedz individuālās konsultācijas un vada izaugsmes treniņus.


Pārējā laikā iedvesmo Latvijas jauniešus rīkoties un īstenot savus mērķus.

Misija: Atbalstīt un ietekmēt 1000+ miljonāru rašanos Latvijā līdz 2031.gadam.

Biedrība "SPIIKIIZI"

Par sadarbību: aris@spiikiizi.com,

+371 27653136

 
2.jpg

"Stikla griesti"

Kura viena prasmes Tev vēl pietrūkst, lai sasniegtu 50% labākus rezultātus? Finanšu pratība, Komandas būvēšana, Pārdošana, Mārketings?

 
 

Nosūti man ziņu!

Padoms, ieteikums vai jautājums? Ar prieku lasu un uzlaboju visu, ko var uzlabot!

  • Facebook
  • Instagram

Thanks for submitting!