DSC01910.jpg

Aris Birze

Uzņēmēju psiholoģija

Aris Birze logo_transparent.png

+371 27653136

 

Izaugsme

2 veidi kā cilvēki mainas

1. Dzīve piespiež pārmaiņas dažādu izaicinājumu veidā. Ciešanas no slimībām, neveiksmēm, tuvinieku zaudēšanas vai citos sāpju izraisošos veidos. Šīs ciešanas uzved uz diviem ļoti būtiskiem jautājumiem: Kāpēc es daru to, ko daru? (Jēgas meklējums) un Ko es gribu savā dzīvē? (Virziena meklējums) 

2. Veids ir Apzināti, katru dienu pa solim radīt pārmaiņas, kuras gribi redzēt savā dzīvē. Būt savas ikdienas saimniekam un atbildības turētājam.

Lai gan dažāda veida ciešanas mūsu dzīvē ir neizbēgamas un tās pamodina iekšienē "snaudošo personu". Taču varu apgalvot, ka profesionāla izaugsme nenotiek pati no sevis, bet apzināti ejot savu mērķu virzienā.

"Ja nezini, ko gribi. Saņesi to, kas paliek pāri!" - Āris Birze

11_edited.jpg

Nekad nav laika

Darīt vairāk un paspēt vairāk ir labi, BET ko tad, ja Tu jau darbojies uz maksimālo kapacitāti neatceroties pēdējo atvaļinājumu?

Nākošais līmenis - izdegšana!

Ko darīt?

Saņemties vēl 1 reizi

"Gan jau nākošnedēļ kļūs vieglāk." - pasaulē visizplatītākie meli pašam sev. Lai atrastu Tev piemērotākos risinājumus, sākumā ir nepieciešams pašam ieskatīties sev acīs un pieņemt realitāti, lai to varētu izmainīt!

Investēt 30 min

Saņemt drosmi un pajautāt palīdzību kādam no malas. Piesakies uz zvanu un ķersimies vērsim pie ragiem. 9 no 10 klientiem ir apstiprinājuši, ka 30min zvana laikā uzrodas jaunas idejas, skatījums un motivācija rīkoties tālāk.

Sakārto sevi

Tālāk Tev ir 2 iespējas: Tu vari turpināt cīnīties viens kā līdz šim un cerēt, ka kaut kas mainīsies. Vai vari būt apzinīgāks un uzsākt konsultējošu sadarbību, lai atgrieztu labsajūtu, prieku un kontroli savā ikdienā.

Ko nozīmē Konsultēties ar mani?

Personīgā izaugsme tāpāt kā Bizness prasa stratēģiski ieguldīt laiku un enerģiju.

Esi gatavs pārmaiņām

Konsultāciju primārais uzdevums ir palīdzēt Tev iegūt fokusu dzīves sfērās, kuras pašlaik ir svarīgākās.

Palīdzēt izprast visu būtisko un atbrīvot no liekām darbībām, kuras attur no dzīves kādu vēlies.

Atskaites & anketas

Visas konsultācijas sākas ar plašu iepazīšanās anketu, citādāk darbu nesākam. Mūsu sadarbības laikā tiek aizpildīti dažādi spēju un personības novērtējuma testi, lai paātrinātu Tavu izaugsmes progresu.

Prioritātes

No pirmās dienas mēs nospraužam Tavus mērķus, pie kuriem arī pieturamies. Periodiski mēs pārskatam progresu, lai redzētu kas Tev strādā un kas vēl jāuzlabo.

Uzņēmējdarbības Psiholoģija

Fokuss ir vērsts uz vadītājiem visnepieciešamāko attieksmu, prasmju un spēju izaugsmi. Strādāsim ar psiholoģijas zinātnes metodēm un stratēģijām, lai Tu pēc iespējas ātrāk iegūsti kontroli - kas ļaus iegūt to, ko vēlies.

Saruna kā terapija

Tu neesi viens, jo arī citiem klientiem ir līdzīgi izaicinājumi. Citreiz vienīgais, kas mums nepieciešams ir izrunāties un domas pašas sakārtojas. Un sarunas ar mani nav "tikai ar mani", bet neskaitāmiem citiem uzņēmējiem un mentoriem, kurus esmu saticis vairāku gadu laikā, lai no viņiem mācītos.

Mentālās robežas

Psiholoģijā un Uzņēmēju pieredzē balstīts atbalsts vadītājiem.

Vadītāji ir vieni no neaizsārgātākajiem cilvēkiem un tai pašā laikā ar visliekāko atbildības sajūtu. No viņiem pieprasa pareizo attieksmi, prasmes, rezultātus, motivāciju, mentālu un fizisku noturību ilgtermiņā. Bet, kurš parūpējas par šiem cilvēkiem, lai tie neizdegtu, izmantotu labākās pieejamās stratēģijas, saņemtu aktuālākās zināšanas un domubiedru atbalstu? 

Tieši tāpēc 2016.gadā uzsāku uzņēmēja ceļu, lai pārbaudītu savas spējas un prasmes, kā arī konsultēju citus uzņēmējus un vadītājus. 

Aris Birze, konsultacijas, vaditaju trenini.jpg

Āris Birze

Uzņēmējs, psihologs, autors

Trīs grāmatu autors un "Congruence.lv"  radītājs online pasākumu plānošanai un tehniskam nodrošinājumam, kā arī pabeigtas psiholoģijas studiajs. 

Pašreiz fokusējos uz online uzņēmuma būvēšanu, sniedzu individuālās konsultācijas vadītājiem un vadu profesionālus komandas treniņus iekšējās Komunikācijas un Efektivitātes celšanai.

Pārējā laikā iedvesmoju Latvijas jauniešus rīkoties un īstenot savus mērķus ar "Runā Viegli" projekta atbalstu no Erasmus+

Misija: Atbalstīt un konsultēt 1000+ uzņēmējus Latvijā līdz 2031.gadam.

Biedrība "SPIIKIIZI"

Par sadarbību: aris@spiikiizi.com,

+371 27653136

2.jpg

"Stikla griesti"

Kura viena prasmes Tev vēl pietrūkst, lai sasniegtu 30% labākus rezultātus? Finanšu pratība, Komandas būvēšana, Pārdošana, Mārketings?

  • Facebook
  • Instagram