top of page
Stairs

90 Uzdevumi 

90 Dienās

Sākt savu uzņēmumu ir kā brist pa purvju, ja Tev nav kartes!

90/90: Welcome

Kas ir 90/90?

Karte, kas neļauj jaunam uzņēmējam izdegt!

Daudzu vadītāju pieredze apvienojas viegli pārskatāmā Biznesa Stratēģijā uz 90 dienām. Esam visus primāros uzņemēja sākuma darbus sadalījuši Kategorijās, lai Tev būtu vairāk kontrole brīžos, kad apjukums iezogas ikdienā.
Neskaitāmi jaunie uzņēmēji padodas vai veic neproduktīvas darbības dēļ neziņas, tā vietā, lai fokusētos uz pašu svarīgāko. 
P.S. Mēs visu laiku atjaunojam un papildinam 90/90 stratēģiju ar Taviem ieteikumiem un noderīgiem padomiem.

Prioritātes + Pārredzamība

Būt aizņemtam nav tas pats, kas būt produktīvam. Ar šo "90 Uzdevumi 90 Dienās" karti un Telegram čata atbalsta mehānismu, Tu varēsi pieturēties pie Svarīgākajiem darbiem.

Kā strādā 90/90?

Lejupielādē stratēģijas karti

Reģistrējies zemāk ar savu e-pastu un saņem Biznesa Līderu Grupas "90 Uzdevumi 90 Dienās" pieeju Google diska failam. Lejupielādē to savā datorā, vai nokopē uz savu Google disku, lai ir pieeja jekurā laikā katru dienu.

Pievienojies Telegram čatā

Domubiedri, kuri ir pāris soļus Tev priekšā vai pāris soļus aiz Tevis ir perfekts atbalsta mehānisms. Telegram čatā uzdod jautājumus un palīdzi citiem, tiklīdz esi iesprūdis. Ja kādu dienu netiec galā ar kādu uzdevumu, tad izmanto iespēju pajautāt čatā, jo liela iespēja, ka kāds Tavu problēmu jau ir atrisinājis.

Spied šeit, lai pievienotos BLG 90/90 Telegram čatā. 

Seko BLG Facebook lapā

Papildus motivācija katru darba dienas rītu 08:00 notiek Facebok BLG Rīta tiešraidēs. Kopā veltam 20 minūtes dienas prioritāšu sagatavošanai un pārrunājam personīgās produktivitātes stratēģijas. Spied šeit, lai pievienotos lapai: BLG Facebook

Mazs solis cilvēcei, bet Liels solis Tava biznesa virzienā.

SVARĪGI - pēc lejupielādes vai kopijas izveidošanas savai "BLG 90/90" stratēģijai ir pievienoties privātā Telegram "BLG 90/90" čatā, jo tur mēs varam kopā atrisināt reālos dzīves izaicinājumus.

Pamācību video  kā izmantot BLG 90/90 darba lapas. (Ieslēdz skaņu).

telegram.jpg

Kāpēc Telegram čats?

Tu esi iekarsis savos darbos un pēkšņi saproti, ka jau vairāk stundas tomēr uzkāries uz 1 darbu. Google atrast atbildes neizdodas un tad Tu atceries - BLG 90/90 čatā var saņemt vērtīgu palīdzību!

Kāpēc nepieciešams 90/90?

Vientuļie vilki agrāk vai vēlāk nomirst,
bet grupā ir izdzīvošanas iespēja.

Danninga Krīgera Efekts

Mums ir tendence pārvērtēt savas spējas un novērtējam izaicinājumus mums priekšā pārāk zemu. Ciešot jau kārtējo sakāvi ir milzīga iespēja, ka sajutīsimies bezspēcīgi un padosimies, ja nesaņemsim pareizo atbalstu īstajā laikā.

Pabeigt iesākto

Cilvēks ir sociāla būtne un mums ir nepieciešams sevi salīdzināt ar citiem, jo tas palīdz saprast vai virzamies uz saviem mērķiem. Tāpēc ir jāizvērtē ar kādiem cilvēkiem sarunājies, jo BLG mēs neļaujam padoties un iedrošinam pabeigt iesākto!

Pats sev priekšnieks

Mēs esam slikti darbinieki un vēl sliktāki priekšnieki paši sev, kad izlemjam veidot savu biznesu. Neviens mums vairs nesper pa mīkstumiem, tāpēc domubiedru ieteikumi un padomi var būt zelte vērtē tad, kad slinkojam un vajag motivāciju.

Darīt pašu svarīgāko

"Pēdējos 8 gadus katru dienu fokuss bija uz 1-2 prioritātēm, ne vairāk!" apgalvoja miljonārs Matīss Ansviesulis savos 30 gados apgrozot virs 70 miljoniem eur. 90/90 ar grupas čatu, Tev palīdzēs pieturēties pie prioritātēm, lai nekavējies pie sīkumiem.

Uzņēmēja Psiholoģija

"Bizness ir 80% psiholoģija un 20% mehānismi" - Tonijs Robins, miljardieris un izaugsmes treneris. BLG vīzija ir padarīt visus mehānismus pieejamus, lai Tu vari domāt tikai par savu un biznesa izaugsmi.

Biznesa tīkls

Bez pazīšanām jau neko vairs mūsdienās nevar - ļoti izteikts viedoklis mūsdienās, kas ir absolūti patiess. Tavs uzņēmums ir porporcionāli liels Tavai spējai ietekmēt cilvēkus sadarboties un pirkt no Tevis. Pieņem lēmumu paplašināt savu paziņu loku.

Pondering_edited.png

Vai būs Grūti?

Noteikti! Bet ne tik grūti, kā darīt vienam.

Strādāt pie projekta, kurš ikdienā mentāli nogurdina un vakarā gribas tikai atpūsties ir grūti. Strādāt pie sava biznesa ir x10 grūtāk - taču gandarījums un izaugsme sniedz piepildījumu dzīvei. 

Nemelosim, ne visiem ir pa spēkam 90 dienas darīt svarīgāko, bet tie, kuri vismaz paveic 50% no plānotā pārsteidz paši sevi un jūtas kā pasaules uzvarētāji!

Nosūti man ziņu!

Padoms, ieteikums vai jautājums? Ar prieku lasu un uzlaboju visu, ko var uzlabot!

  • Facebook
  • Instagram

Thanks for submitting!

bottom of page