Biznesa Līderu Grupas

Tavs atbalsta kodols

Drosme biznesā ir tiekties pēc atbalta no labākiem kādi esam mēs.

Ļoti iespējams tu domā pārāk mazas domas. Iespējams esi palaidis kaut ko garām savās vīzijās par nākotni. Vai tev ir skaidrs, kurp ved savu karjeru vai biznesu? Biznesa Līderu Grupās dalībnieki atbalsta viens otru ar uzklausīšanu, vērtīgākām metodēm savu biznesu vadīšanai un sniedzot patiesi atklātu atsauksmi par tavu izaugsmi. Vai tu esi gatavs pacelt savu biznesu nākošajā līmenī? Tad piesakies BLG atbalstam un to izdarīsim kopā daudz ātrāk.

Dzīve sarūk vai kļūst plašāka proporcionāli līderu drosmei

   BLG sastāv no vadītāja un vidēji 6 dalībniekiem, kuri tiekas 2 reizes mēnesī uz 90 dienām. Ceturksni mēs pavadam kopā sastādīt skaidrus mērķus, testējot jaunas idejas, ceļot ienākumus un atbalstot viens otru Plašāka Skatījuma radīšanai. 

   Atrodot BLG līdzīgi domājošos un A+ klases cilvēkus ar augstu pašmotivāciju arī tu vēlēsies sasniegt daudz augstākus mērķus un izbaudīt dzīvi.

Uzlabo savu spēju komunicēt ar citiem

Radi kultūru, kurā daudzi vēlētos atrasties

Uzņemies atbildību un apņemies rīkoties

Straujāk ej uz saviem lielajiem mērķiem

Strādā pie aktīvas un rezultatīvas ikdienas

Biznesa Līderu Grupu dalībnieku ieguvumi:

Vadi savu biznesu ar pārliecību

Aris Birze aizsāka BLG tīklu, jo izprata 21.gs., svarīgākos izaicinājumus. Mūsdienās vairs nav svarīgi cik daduz zināšanu mums ir, bet gan cik efektīvi mēs spējam tās izmantot. BLG misija ir radīt vidi, kurā aktīvākie sabiedrības locekļi spēj saņemt profesionālu un atklātu atbalstu no citiem līderiem. Izmantojot grupu dinamiku līderi uzlabo personīgos, profesionālos rezultātus, kas savukārt ceļ sabiedrības labumu.

Pieteikšanās forma

Lūdzu aizpildi visus laukus, lai varam atrast tev piemērotāko grupu.

KĀ STRĀDĀ BLG?

1. Apņemšanās piedalīties uz vismaz 90dienām

2. Apmeklēt tikšanās vismaz 2x mēnesī.

3. Pildīt Atbalsta partnera pienākumus.

4. Nodrošināt informācijas konfidecialitāti.

5. Sastādīt kopā ar BLG dalībniekiem savu biznesa izaugsmes plānu un virzīties uz to.

Lai no BLG saņemtu visaugstāko kvalitāti atceries, ka tava iesaistīšanās ir svarīga ar atklātību, jautājumiem, atsauksmēm un padomiem. Tu saņemsi 10x vairāk laukā no grupas, ja sekosi pamatprincipiem, par kuriem izstāstīs vadītājs.

Reach Out

Contact us at any time to ask questions or find out more about developing the skills you need to succeed at work and in your everyday life.

+371 27653136

SIA "SPIIKIIZI Riga", Latvija

©2019 by ARIS BIRZE