Personīgās Izaugsmes

KONSULTĀCIJAS

Apgūsti kā kontrolēt savas Emocijas, vai tās kontrolēs Tavu ikdienu.

No slikti uz labi uz lieliski ir pakāpeniska izaugsme kā nodrošināt kvalitatīvu kontroli savā dzīvē. Apspiest negatīvās emocijas var rezultēties sprādzienā, kura rezultātā cieš visi apkārtējie. Lai nokļūtu balansētas dzīves līmenī ir jāapgūst prasme kā izmantot savas emocijas mērķu sasniegšanai. Personīgās izaugsmes konsultācijas balstās uz fukcionālupieeju personas resursiem. Pieeja ir augsti praktiska un tehnikas ved uz gandarījumu un drosmi tikt galā ar ikdienas izaicinājumiem, tā vietā, lai izvairītos no tiem.

Atjautība- spēja izmantot visas sniegtās iespējas.

Garīgā līmenī mēs visi esam līdzvērtīgi, bet biznesa vidē neesam. Katram ir savas unikālās personības iezīmes, kuras tiek vai netiek izmantotas jūtoties Lieliski. Latvijā daudzi dzīvo Slikti vai Labi līmenī un mums katram ir konkrētas dzīves sfēras, kurās esam visos līmeņos, bet vai Tu dzīvo Piepildītu dzīvi? 

Nav svarīgi vai Tu centies apsteigt konkurentus, novadīt dārgas pārrunas, runāt par svarīgu tēmu ar dzīves biedru, jo viss beigās nonāk pie mūsu spējas vadīt savas un citu emocijas.

Kļūsti par atjautīgāko personu telpā!

Atpazīt savas un citu emocijas

Pateikt NĒ bez vainas sajūtas un ar mieru

Atjautīgus veidus kā sasniegt mērķus

Tehnikas kā vadīt savas emocijas

Piesaistīt citus savu mērķu sasniegšanā

Personīgās izaugsmes konsultācijās iegūsi:

Tu esi pelnījis Labu un pat Lielisku dzīvi, neatkāpies!

Beidz samierināties ar mazāko un izmanto atbalstu, kas Tev palīdzēs realizēt tādu dzīvi, kādu sev spēj iedomāties. Āra Birzes personīgās izaugsmes konsultācijas Tevi atbalstīs lielisku  rezultātu sasniegšanā stabilizējot balansētu dzīvi. Personīgās izaugsmes konsultācijas palīdzēs noteikt, kur atrodies patreiz dzīvē pret saviem mērķiem.

Nepadodies un izmanto visus sev pieejamos resursus, cilvēkus, iespējas un emocijas, lai radītu tādu dzīvi, kādu patiesi vēlies.

Beidz gaidīt! Ja Tu esi gatavs strādāt un nepadoties, kopā mēs atradīsim atjautīgākos, mazākās pretestības ceļus, lai Tev būtu lieliska ikdiena.

Pieredze skaitļos

830

PRIVĀTĀS

KONSULTĀCIJAS KĀ KOUČINGS UN MENTORINGS

PAŠU ORGANIZĒTI

IZAUGSMES SEMINĀRI SPIIKIIZI VIDĒ

3

PUBLICĒTAS GRĀMATAS

PAR PERSONĪGO

IZAUGSMI

200

650

UZŅEMTI VIESLEKTORI

IZAUGSMES CENTRA SPIIKIIZI TELPĀS

Tavas priekšrocības strādājot ar Āri Birzi

Āris jau kopš 2013. gada padziļināti interesējas par personīgo un profesionālo izaugsmi savai dzīvei un citu dzīves kvalitātes celšanai. Tika izteikts pašpareģojums kļūtot par panākumiem bagātu cilvēku izmantojot pieejamās zināšanas atjautīgi radot personīgos un biznesa rezultātus kā arī pielietot veiksmīgākās stratēģijas un tehnikas sava potenciāla piepildīšanai.

Salīdzinot ar citiem  Āra izaugsmes konsultāciju mērķis ir sniegt Tev pēc iespējas ātrāk patstāvību un neatkarību.  Samērā ātri klienti atklāj sava prāta atslēgas, lai veiksmīgi paši spētu realizēt savus mērķus. Taču mēs visi zinam, ka pat pašas labākās tehnikas nestrādā, ja tām netiek nodrošināta labklājīga un droša vide pārmaiņām. Daudziem cilvēkiem ikdienā ir aktivizētas negatīvas domas un limitējošas pārliecības no kurām ir jāatbrīvojas. Konsultāciju laikā mērķis ir sasniegt pēc iespējas ātrāk brīvības sajūtu, lai sasniegtu savus mērķus.

Ietaupi sev gadiem vai desmitgadēm mēģinājumu un kļūdas! Aprīko sevi jau tagad ar labākām tehnikām savas dzīves vadīšanai. Resursu trūkums nav problēma - bet Tavas spējas tos atjautīgi izmantot ir. Uzsāc un turpini atklāt savu patiesi apslēpto potenciālu sev viskvēlākajās dzīves sfērās - personīgajā izaugsmē, profesionālajā karjerā, biznesā, veselībā, finansēs un attiecībās.

 

Lielākā daļa cilvēku zin kā viņiem vajadzētu darīt, bet viņi nedara. Tas ir cilvēcīgi baidīties no pārmaiņām un panākumiem, bet bailēm nevajadzētu atturēt Tevi kļūt par labāko sevis versiju un sasniegt labākos iespējamos rezultātus. Ar manām Personīgās Izaugsmes Konsultācijām Tu ne tikai sasniegsi rezultātus, bet spēsi arī tos noturēt šai nedrošajā pasaulē. Ir pienācis laiks izkāpt no savas komforta zonas un sākt dzīvot dzīvi pēc saviem noteikumiem - tādu, kā to vēlies!

Gatavs sasniegt rezultātus?  -

Piesakies uz konsultācijām un rezervējot vismaz 4 uzreiz saņem 20% atlaidi. Tikšanos strutūra:

  • Tikšanās laikā fokus uz aktuālo.

  • Apzinšanās par situāciju un mērķa noteikšana.

  • Situācijas dažādu leņķu apskats un risinājuma, stratēģijas izstādāšana, kā to uzlabot pēc klienta spējām.

  • Kopsavilkums un mājasdarbs.

Tev nav jāpieņem dzīve tāda kāda tā ir tagad - atklāj un piepildi savu potenciālu, lai radītu patstāvīgas pārmaiņas.

"Īsts treneris palīdz Tev sasniegt un pat uzlabot Tavus lielākos sapņus un merķus." - Tonijs Robbins

Vēlies uzlabot savu dzīvi soli pa solim?

Piesakies un esi pirmais, kas uzzin par treniņiem

Piesakies tagad!

Sazinies ar mums jebkurā laikā, lai uzzinātu vairāk vai uzdotu kādu jautājumu par izaugsmes iespējam uzlabojot personīgo ikdienas un karjeras kvalitāti!

+371 27653136

SIA "SPIIKIIZI Riga", Latvija

©2019 by ARIS BIRZE