trešd., 17. marts

|

Vebinārs - treniņš

Kurš var sasniegt Tavus mērķus?

Neviens neparedzēja globālo mājsēdēšanas problēmu un nevienam nav ne jausmas, kas vēl var izjaukt Tavus plānus! Bezmaksas treniņš, lai Tu atjaunotu skatījumu uz mērķiem!

Reģistrācija ir beigusies.
Skatīties citus pasākumus.
Kurš var sasniegt Tavus mērķus?

Time & Location

2021. g. 17. marts 17:30 – 19:30

Vebinārs - treniņš

About the event

Šis nav tipisks "Latviešu ierastais vebinārs", kur visi pasīvi klausas, bet ienirsim kvalitatīvā darbā ar sevi un citiem, lai pāris stundu laikā Tev iedotu praktiskus un pielietojamus soļus.

Vebinarā praktiski strādāsim, lai Tavas prasmes pielāgotu Taviem mērķiem un sastādot konkrētu Vīziju par nākotni, radīsies arī vēlme un motivācija to īstenot!.

Kas ir uzņēmēja domāšana Neesmu vēl uzņēmējs Bet man ir lieli mērķi un grūti noturēt motivāciju ilgtermiņā. Saprotu, ka vēl daudz ko nezinu, bet esmu gatavs mācīties!

Iepatikusies dīkstāve Mans uzņēmums ir dīkstāvē un pirmos mēnešus atpūtos, bet pēdējā laikā saprotu, ka vairs nevaru gaidīt. Ir jārīkojas pavisam citādāk.

Ja man būtu nauda tad... Sēžu uz savas "lielās" idejas ar cerību, ka kādu dienu atnāks investors, bet dziļi sirdī Tu zini: Vajag saģērbties un iet laukā pie citiem uzņēmējiem runāt un sadarboties.

Eju uz bankrotu Virves staigātāji visbiežāk nokrīt pēdējos metros pirms kāpšanas uz platformas. Viss lielais ceļš jau ir noiets un beigās viņi pazaudē prioritātes. Laiks saņemties un nepadoties.

80% psiholoģija Klienti atrod Tevi caur citu ieteikumiem, taču ar to nav pietiekoši, lai realizētu Tavus lielos biznesa mērķus. Tev vajag jaunas idejas, ir jādomā par pārdošanu un mārketingu.

Esmu vienīgais/ā Nevienam neiet tik slikti kā man! Nevienam nav tādi izaicinājumi kā man un citiem noteikti ir labāki darbinieki un vairāk naudas, taču varbūt man ir jāparunājas ar citiem, lai noskaidrotu, ko viņi dara citādāk!

Vebināru vada Āris Birze.

Pieslēgšanās no 17:30 un strādāsim aktīvi kopā, pie Tavas Vīzijas un mērķiem!

Share this event