ARIS BIRZE

MISIJA: IEDROŠINĀT TEVI RĪKOTIES

"Tas, ka tu esi piedzimis nabags, nav tava vaina, bet ja tu tāds nomirsti, tā ir tava vaina." - Bils Geits

JA NEZINI, KO GRIBI, SAŅEMSI TO, KAS PALIEK PĀRI!

Par Āri!

1989.gadā dzimis Kuldīgā un pirmos sešus gadus auga lauku mājās "Avoti". Pēc pārcelšanās uz pilsētu un sākumskolas beigšanu viņš kļuva par bāreni un ap to pašu laiku iestājās Saldus Profesionālajā vidusskolā, apgūstot datorsistēmas tehniķa amatu.

2009. gadā uzsāka datorsistēmas administratora darbu Kuldīgā un neklātienē turpināja studēt Komercdarbību un Uzņēmuma vadību.

2011. gadā pārcelšanās uz Vāciju krasi mainīja viņa dzīves skatījumu un visu pierasto. Trīs gadus strādājot sezonas un fabrikas darbus apgūstot vācu valodu viņš nonāca pie pirmām atziņām - "Es dzīvoju pēc citu uzstādītiem dzīves likumiem, ne savējiem."

2013. gadā uzsāka intensīvi izglītoties paš-izaugsmes jomā un gadu vēlāk misijas vadīts atgriezās uz dzīvi Latvijā. Taču 2015 gadā devās piecu mēnešu ilgā piedzīvojumā un dokumentālās filmas uzņēmšanā Indijā un Nepālā. Tur arī tapa piezīmes pirmai grāmatai "Nebaidies | Don't be scared."

2016.gadā tika līdz-dibināts pirmais uzņēmums "PostNos", kurš strādā vēl šodien, taču Āris no tā aizgāja 2017.gadā un līdz-dibināja Izaugsmes Centru "SPIIKIIZI" nodrošinot cilvēkus ar "Individuālo un grupu papildināto izglītību."

Āra dzīves misija: Iedrošināt cilvēkus kļūt patstāvīgiem un uzņemties pilnīgu atbildību par savām izvēlēm, lēmumiem un rīcību.

Patreiz lielālo viņa dzīves daļu aizņem SPIIKIIZI centrs: Veidojot jaunu pasākumu saturu, vadot rakstnieku un jauno uzņēmēju meistarklases, sniedzot personīgās izaugsmes konsultācijas, izdodot otro grāmatu "Pabeidz iesākto" un rakstot trešo.

Patreiz Āris uzņemās mazāk privātās konsultācijas, jo pievienojās pilna laika PSIHOLOĢIJAS, studijām Latvijas Unvierstitātē.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI