top of page

Filmēties vai neFilmēties?

Ja Tavu biznesu nevar atrast internetā un nav iespējams Tavus produktus vai pakalpojumus apskatīties video vai bilžu formātā, tad uzrodas jautājums: "Vai tie vispār eksistē?"
Mūsdienās mums visiem ir pieejami telefoni, kameras, labas skaņas un gaismas. Protams, dažas lietas var nākties aizņemties vai izīrēt, taču vairs nav vietas atrunām. Mums katram ir iespējas parādīt savu preci vai pakalpojumu ar video.


Vienkāršākais ir uzfilmēt ar telefonu, pirms tam veltot laiku iemācoties caur Youtube kā to izdarīt smukāk. Katram mums ir kāds paziņa vai radinieks, kurš labprāt arī palīdzētu šādu video tapšanā. Nav nepieciešams uzreiz meklēt profesionālu palīdzību.


Video es uzdodu 4 ļoti provokatīvus jautājumus uz kuriem vari atbildēt uz lapas, vai komentāros saistībā ar Tavu biznesu.

  1. Kas labs notiks, ja Tu sāksi filmēt?

  2. Kas labs notiks, ja Tu nefilmēsi?

  3. Kas slikts notiks, ja Tu sāksi filmēt?

  4. Kas slikts notiks, ja Tu nefilmēsi?

Velti tiešām laiku un apdomā šīs atbildes. Ja bailes Tevi attur no video filmēšanas, tad notver tās uz lapas un sāc meklēt risinājumus, jo turēt sevi bailēs nepalīdzēs piesaistīt jaunus klientus.

Ceru, ka mana uzruna no "Nogaršo Latviju" konferences iedvesmoja vismaz pamēģināt, kaut ko uzfilmēt, vai iedrošināja meklēt atbalstu citur.


Vairāk par biznesa psiholoģijas un mindseta konsultācijām: http://www.arisbirze.com Sadarbība filmēšanas un tiešraides jautājumos: http://www.showandtell.lv, info@showandtell.lv vai 27653136

3 views0 comments
bottom of page