top of page

Mācies pārdošanu kopā ar Vigants Lesausks!

Esmu apkopojis visus 8 video ierakstus, kad Vigants ieradās pie manis studijā ar mērķi dalīties savās pārdevēja zināšanās. Man pārdošana kādreiz likās bailīga profesija, taču ar laiku un apzināti ieliktām pūlēm varu apgalvot, ka vienas no pašām nepieciešamajām prasmēm jebkuram uzņēmējam, vai ekspertam kurš grib vairāk klientu.


Taču kā jau vienmēr, ja kaut ko esmu vēlējies apgūt tad meklēju iespējami labākos ceļus. Šoreiz tas izskatās 8 video formātā, kopā ar vienu no Latvijas labākajiem pārdošanas treneriem. Kur vēl labāka iespēja apgūt pašam pārdošanas pamatus, vai ne?


Visi pārdošanas treniņa ieraksti ir sarindoti secīgi pēc kārtas. Vigants arī ir pasniedzējs Banku Augsstkolā, kurā šos video ir pievienojis kā obligāto mācību materiālu tieši pārdošanas prasmju attīstīšanā.


Pateicoties Viganta un SPIIKIIZI biedrības sadarbībai mums visiem ir iespēja mācīties bezmaksas! Ja Tev rodas vēlme par šīm apmācībām sniegt paldies, jo jaunās zināšanas nesušas finansiālus augļus, tad to var izdarīt ziedojuma formā uz Biedrība "SPIIKIIZI" kontu LV58UNLA0055001597130 AS SEB banka. Ir veicais labais teiciens, ka cilvēki mācās labāk, tad kad viņi par to ir samaksājuši, taču vēlos Tev novēlēt mācīties tik pat labi, arī ja mācies bez maksāšanas!


Tad ķeramies vērsim pie ragiem.

Visi 8 video arī ir sadalīti 2 daļās:

Pirmie 5 ir par PĀRDOŠANAS PAMATIEM

Otrie 3 ir par PĀRDOŠANAS KOMANDAS VEIDOŠANU, VADĪŠANU, ATTĪSTĪŠANU


Pirmais video liek uzsvaru uz Produktivitāti: Neatlaidību, Disciplīnu un Drosmi un pamatiem, kurus nedrīkst novērtēt par zemu.


Otrais video liek uzsvaru uz Jaunu Klientu Uzrunāšanu.


Trešais video liek uzsvaru uz Pārdevēja nepieciešamību attīstīt Aktīvo klausīšanās prasmi.


Ceturtais video liek uzsvaru uz Stresa Vadību.


Piektajā video liek uzsvaru uz Darījumu Noslēgšanu.


Nākošie 3 video notika ar tiešraides dalībniekiem, tāpēc šie video kļūst īpaši dinamiski. Uz treniņu ieradās vairāk par 60 pārdošanas komandu vadītājiem un dažādiem uzņēmējiem. Ceru, ka arī Tev šis saturs palīdzēt attīstīt jebkuru ideju, kā tas ir palīdzējis man un daudziem citiem.


Meistarklasē uzzināsi par pieciem pārdevēju tipiem:

👉 Čaklo strādnieku,

👉 Attiecību būvētāju,

👉 Vientuļo vilku,

👉 Problēmu risinātāju,

👉 Izaicinātāju.

Sapratīsi kādas ir katra stiprās un vājās puses, kā vislabāk ar šiem cilvēkiem strādāt un ko sagaidīt. Tāpat iegūsi praktiski pielietojamu informāciju par klientu sadali, gudro mērķu izvirzīšanu un darbinieku motivēšanu.


Pirmajā video uzzināsi kā VEIDOT pārdošanas komandu?


Otrā video uzzināsi kā VADĪT pārdošanas komandu?


Trešā video uzzināsi kā ATTĪSTĪT pārdošanas komandu?


Ceru, ka arī Tev šie video sniedz iedvesmu pamēģināt kaut ko jaunu un neizlaid atbilžu sadaļu katra video beigās - jeb neļauj sev Mentāli Slinkot. Jo īstās pārmaiņas sāksies, kad vismaz 1 lietu no katra video sāksi pārbaudīt savā dzīvē. Tai nav jābūt lielai, bet kaut kam jaunam.


Novēlu drosmi un ieinteresētību tiešām pārbaudīt jaunās zināšanas praksē un vari uzrakstīt tepat komentārā man vai Vigantam atsauksmi, kā šīs zināšanas Tev ir palīdzējušas.


Lai izdodas :)


Tavs #1 fans,

Āris Birze🤝Video sadarbībai:

27653136 vai raksti e-pastu

info@showandtell.lv

💻 https://www.showandtell.lv/

455 views0 comments
bottom of page