top of page

Kad iet prom no darba un uzsākt savu biznesu?

Pārsvarā cilvēki grib savu biznesu, jo tas dod brīvību būt pašam sev saimniekam, taču daudz retāk mēs esam sevi sagatavojuši, lai jaunās idejas radītu ienākumus. Nauda nav vissvarīgākais, bet tai ir liela nozīme, ja mēs runājam par vēlmi būt pastāvīgiem savā nozarē.Jauniešiem par šo stāstu caur prizmu "Kā pelnīt ar savu hobiju?", jeb kā kļūt par Meistariem savā nišā un radīt papildus ienākumus. Ja, Tu vēl nepelni ar jauno ideju, hobiju, vai biznesu tad ieteiktu veltīt laiku vakaros un brīvdienās meklēt klientus, kuri kaut cik gatavi Tev sākt maksāt par to, kas Tev ir pieejams vai proti.


Tad, kad vakaros un brīvdienās vairs nebūs pietiekoši laika, jo prieprasījums tikai augs, kā arī būsi jau radījis papildus ienākumu avotus, tad tas būtu gudrākais brīdis atvienoties no pastāvīgiem ienākumiem. Ideāli, ja Tev ir laika eksperimentēt vismaz 1 gadu, lai redzi savas jaunās nozares sezonālās svārstības, kā piemēram saldējuma ražotājiem. Visi saldējumu pērk vasarā un līdz tam tas ir jāsaražo, bez rudenī un ziemā būtu laiks izstrādāt jaunās garšas :)


Taču, ja Tu izdomā lekt no klints un cerēt, ka spārni izaugs krītot tad noteikti tas būs lielisks personiskais stāsts ar kuru varēsi iedvesmot citus. Tā būs vērtīga pieredze. Viss atkarīgs no tā, cik ļoti Tev nepieciešami stabili ienākumi un cik daudz Tev nepieciešami.


Vai Tev ir bijusi jau kāda pieredze, kur aizgāji no darba un uzsāki savu biznesu pirms sāki pelnīt no jaunām idejām? Ieraksti komentārā :)

P.S. Kad būs nepieciešamība parunāties par Tavu situāciju, tad vari pieteikties uz 30min bezmaksas konsultāciju šeit: https://calendly.com/aris-birze/30min


Mājaslapa: https://www.arisbirze.comRādīt mazāk

13 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page