top of page

Kur atrast jēgu? Uzruna Supervīzijas konferencē

Gatavojoties uzstāties konferencē veltīju īpaši daudz laikā pārdomām: "Kas būtu pats vērtīgākais, ko varētu sniegt klausītājiem?" Protams, ka jāgatavojas bija izglītotiem klausītājiem, kuri novērtē gan zināšanas, gan arī izklaidējošus elementus kā humoru.

Pirmā gatavošanās bija jau vasarā, kad kladē ieskicēju pirmās tēmas un kopējo sajūtu, kādu vēlos nodot. Parasti šī pieeja sākas ar jautājumu: "Ko es gribētu, lai cilvēki paņem līdzi pēc manas uzstāšanās? Kādas domas vai uzvedības izmaiņas viņi veic?"


Dažreiz iespējams no skatuves burtiski pateikt klausītājam, ko viņiem darīt, taču bieži vien plānoju kā pasniegt tā, lai radītu pozitīvas pārmaiņas netiešā veidā. Tāpēc šoreiz izvēlējos runāt par jēgu un to, cik vieglprātīgi mēs attiecamies pret savu dzīvi.


"Man nav laika!" - arī Tu šo noteikti esi teicis un iespējams pat vairākas reizes dienā. Aicinu apdomāt šo atrunu, jo realitātē laika nav tikai vienai cilvēku grupai uz šīs planētas - mirušajiem. Ja Tu esi dzīvs, tad Tev ir laiks un visas iespējas realizēt savu dzīvi pēc saviem noteikumiem


Ceru, ka šī uzruna Supervīzijas konferencē Tevi iedvesmos pārdomāt savu ikdienu un lielos mērķus. Kā arī komentāros, vari pierakstīt savas atziņas klausoties - tikai priecāšos.


Uzrunu vari arī klausīties audio formātā manā podkāstā šeit: https://podcasters.spotify.com/pod/show/aris-birze0/episodes/Kur-atrast-jgu--Uzruna-Supervzijas-konferenc-e2bopa3


Tavs fans #1

Aris Birze


Sadarbībām rakstīt uz info@arisbirze.com

165 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page