top of page

Viena tipiska klientu piesaistīšanas kļūda!

Esmu novērojis jauniem uzņēmējiem un arī pašam sev, vēlmi pārāk ātri lekt un attīstīt jaunu pārdošanas kanālu, īsti neizkopjot jau esošos, kas labi strādā.Piemēram, pats visas idejas sākumā testēju Facebook platformā un tajā esmu atradis gan domubiedrus, gan arī klientus. Tikai laikam ejot sāku attīstīt Instagram un Linkedin. Bet TikTok pievienojies kanālu sarakstā nesen.


Ja man jāsarindo mani esošie kanāli klientu piesaistē, tad priekšgalā ir Facebook, tad Linkedin, pēc tam e-pastu mārketings un pēc tam TikTok kam lēnām seko Instagram.Doma ļoti vienkārša, pirms sāc visu laiku un enerģiju ielikt jaunās platformās (to tāpat būs jādara visticamāk), izkop jau visefektīvāko kanālu.


Analizē to, plāno, ko Tavi klienti gribētu redzēt. Un tad, kad jau izdevies to noslīpēt un radi saturu pielāgotu tiem kanāliem, tad būtu loģiski sākt fokusu novirzīt kur citur - ja tas vispār ir nepieciešams.


Kuri ir Tavi top3 klientu piesaistīšanas kanāli?

Vairāk par biznesa psiholoģijas un mindseta konsultācijām: http://www.arisbirze.comSadarbība filmēšanas un tiešraidēs: http://www.showandtell.lv

1 view0 comments
bottom of page