PERSONĪGĀ IZAUGSME

Slazds ir intensīvs 8 nedēļu nodarbību cikls personīgai izaugsmei, lai tu beidzot sasniegtu to ko vēlies ar efektīvākiem rīkiem kādi pieejami. SPIIKIIZI centra vadītājs Aris vadīs 8 nodarbību piedzīvojumu mazām 12 cilvēku grupām ar patiesu vēlmi mainīt un uzlabot savu dzīvi.

01

SKAIDRĪBA

12 cilvēku grupā tu izlemsi savus nākošo 8 nedēļu mērķus. Izmantojot jaunākās un neiroloģijas un psiholoģijas metodes tu skaidri saskatīsi savu nākotni.

Tavas pārmaiņas sākas SLAZDĀ - Iepazīsti to.

 

02

RĪCĪBA

Tu atklāsi kāpēc patiesi līdz šim esi bremzējis un pašsabotāžējis savu izaugsmi. Āris palīdzēs noņemt visus blokus un Tu sevi pārsteigsi redzot cik patiesi daudz spēka, enerģijas un potenciāla Tev ir.

03

ATBALSTS

SLAZDS ir grupas darbs.

Katrā grupā būs maksimums 6 cilvēki un visu kopā kā grupa, būsies atbildīgi par katra individuālo izaugsmi un panākumiem. 

Tev izdosies, jo ap tevi būs tieši tikpat uz izaugsmi tendēti cilvēki atbalstošu fokusu.

NODARBĪBAS VADĪS

Āris Birze sevi vienmēr nostāda kā piemēru un pēdējos pievus gadus apkopojis efektīvākas izaugsmes sistēmas, tās pārbaudījis un SPIIKIIZI bez-atrunu zona ir pierādījums ko var sasniegt no rūpnīcas strādnieka Vācijā. Ar savu profesionālo komandu un SLAZDA dalībniekiem tev palīdzēs ne tikai izprast kā sasniegt savus mērķus visātrāk, bet arī kā noturēt dzīves balansu un ikdienu pavadīt pēc saviem noteikumiem. 

Pasākumi notiks tikai vakarā, jo Āris patreiz arī pievienojies pilna laika studijām Latvijas Universtiātē Psiholoģijas virzienā.

Esi gatavs beidzot sasniegt savus mērķus?

PACEL SAVU DZĪVI NĀKOŠAJĀ LĪMENĪ

SPIIKIIZI telpās

TIKAI AR ONLINE REĢISTRĒŠANOS

Dalības maksu iespējams arī apmaksāt uz vietas.

TAVA KĀRTA RĪKOTIES

Beidz samierināties ar mazāko. Neviens cits tavā vietā nesasniegs tavus mērķus. Ja jūti dziļi sirdī savu potenciālu un patiesi to vēlies piepildīt, tad pievienojies SLAZDAM. Šeit atbalstošā un saprotošā vidē tu pa solim viens sasniegsi savus mērķus. Nav svarīgi vai tie ir personīgi attiecību mērķi, profesionālie karjeras, biznesa vai baiļu pārvarēšana. Mums visiem ir iespēja augt un vienam otru atbalstīt. Āris virzīs visus drošā izaugsmes virzienā atbalstot un daloties visos nepieciešamos rīkos, lai TU VARĒTU SASNIEGT TO, KO TU PATIESI VĒLIES.

*Iespējami dalītie maksājumi. Par to jautāt rakstot komandai uz aris@spiikiizi.com

GARANTĒJU!

Ja gadījumā tev nesanāk pašam ierasties uz nodarbībām nesatraucies, vismaz 10 dienas iepriekš paziņo un varēsi kādu atsūtīt savā vietā. Bet, ja tomēr pats vēlēsies nodarbībās Tu vari pataupīt biļeti un piedalīties nākošā nodarbību ciklā ar šo pašu biļeti. Izmantošanas termiņš būs viens gads.

Ja tomēr pēc nodarbībām izlēmi ka vēlies saņemt atpakaļ samaksāto, to varēsi izdarīt tikai pēc 3 nodarbībām SPIIKIIZI telpās atgriežot savus darba materiālus un aizejot no grupas.

Aris Birze

Nav svarīgi ko tu dari, radi dzīvi pilnu ar degsmi, sasniegumiem un atalgojuma Uzlādējot Savu Potenciālu. Pilnas dienas pasākumā tu pārvarēsi savas limitus un definēsi kāds tu vēlies būt un iesākt savu ceļu uz panākumiem.

NODROŠINI SAVU VIETU TAGAD